Angel City

Elegancki kompleks apartamentowców Angel City powstał tuż obok dworca PKP oraz centrum handlowego Galeria Krakowska (100m). W zaledwie kilka minut można się znaleźć na Rynku Głównym; blisko zabytków, sklepów i banków.

W budynkach zostały użyte nowatorskie rozwiązania architektoniczne - są główną pozycją w naszej ofercie, zarówno dla turystów, jak i na pobyty biznesowe, pod kompleksem są podziemne parkingi dla naszych Gości. Zapraszamy do naszego Bistro, skąd śniadania można zamawiać także do apartamentów. W kompleksie znajduje się siłownia, która udziela rabatu naszym Klientom.

Wysoki standard pokoi, świetna obsługa i słynna niepowtarzalna atmosfera Krakowa - uczynią Państwa pobyt przyjemnym i tak pełnym wrażeń, że będziecie Państwo do nas wracać, by odkrywać wciąż nowe tajemnice Krakowa.

 

Zapraszamy serdecznie!

Plaza City

Nowoczesny, klimatyzowany i dźwiękoszczelny apartamentowiec Angel Plaza jest położony w samym sercu Krakowa, w odległości 700 metrów od Rynku Głównego. Klimatycznie i cicho, można się zrelaksować po dniu pełnym zwiedzania. Blisko do zabytków, restauracji i kawiarni, 300 metrów do Plant - parku, który otacza Stare Miasto. Blisko także do bulwarów wiślanych.

Budynek powstał z zastosowaniem najnowocześniejszych technologii i rozwiązań architektonicznych. Dla Państwa komfortu, na terenie kompleksu Angel Plaza znajduje się także zaplecze rekreacyjne w postaci sauny, jacuzzi oraz siłowni. Jeden z najbardziej luksusowych kompleksów mieszkaniowych w centrum starego Krakowa!

 

Zapraszamy serdecznie!

Wawel City

U podnóża Wawelu, tuż przy bulwarach wiślanych, u zbiegu ulic Koletek i Sukienniczej znajduje się Angel Wawel - kompleks jedynych w swoim rodzaju apartamentów, a dodatkowo: strefa wellness, basen, sauny i studio fitness. Na wieczór - strefa lounge, gdzie można zrelaksować się przy drinku lub obejrzeć film w prywatnej sali kinowej, a dla dzieci - pokój zabaw. Dla koneserów jest oprócz tego piwniczka z winem, cigar-room i sala bilardowa. 

Pobyt w Krakowie będzie jak bajka.

Obiekt oferowany wyłącznie na pobyty długie i/lub biznesowe.

 

Zapraszamy serdecznie!

Modern City

Rynek Główny w Krakowie był wytyczony w 1257 roku, przebiega przez niego Droga Królewska - główny trakt komunikacyjny dawnego miasta średniowiecznego, wiodący od Bramy Floriańskiej przez Stare Miasto na Zamek Królewski na Wawelu.

W tej właśnie okolicy, po północno-zachodniej stronie Rynku Głównego, pełnej zabytków, historycznych miejsc, renomowanych restauracji i kawiarni, znajdują się nasze apartamenty - Modern City. Różnią się między sobą wielkością, odległością od Rynku - ale zawsze są eleganckie, doskonale wyposażone i gotowe do przyjęcia gości pragnących odpocząć po pełnym wrażeń dniu w Krakowie. 

 

Serdecznie zapraszamy!

Galicia City

Krakowski Kazimierz. Dawna dzielnica żydowska (od 1495 roku): siedem synagog, cmentarz żydowski i wiele miejsc związanych z kulturą żydowską, a również polską. W 1978 Kazimierz został umieszczony na liście światowego dziedzictwa UNESCO. Odbywa się tu Festiwal Kultury Żydowskiej, tu był również plan zdjęciowy do 'Listy Schindlera'. Cały Kazimierz przepełnia magiczna atmosfera, jest mnóstwo kawiarni i restauracji, a Kazimierz nigdy nie śpi.

Galicia City - apartamenty usytuowane na terenie Kazimierza i jego klimatycznych uliczek, na południowy-wschód od Rynku Głównego. Odremontowane kamienice i świetny wystrój apartamentów uczynią pobyt w Krakowie jeszcze bardziej zaczarowanym.

Serdecznie zapraszamy!